Praktyki w DYSTEN – opinia

“Czas spędzony w Dystenie był przyjemnością, mimo ogromu pracy, którą należało wykonać. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Dysten jako miejsce praktyk.”

Praktyki w firmie DYSTEN

Dział Marketingu zaprosił na praktykę studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. W procesie rekrutacji wzięła udział m.in. Monika, która tak nam zaimponowała swoimi umiejętnościami, że już w tym samym dniu otrzymała odpowiedź pozytywną. Monika spędziła z nami 2 naprawdę gorące i pracochłonne miesiące!

Opinia o praktyce 

Poniżej publikujemy opinię Moniki o praktykach w firmie DYSTEN:

Swoje praktyki w firmie Dysten oceniam bardzo pozytywnie. Rozmowę kwalifikacyjną, przeprowadzono ze mną w sposób profesjonalny, ale w miłej atmosferze. Wyszłam z niej z przekonaniem, że jest to miejsce, w jakim chciałabym spędzić dwa miesiące, które przeznaczyłam na odbycie praktyk zawodowych.

Moim celem było poszerzenie oraz wykorzystanie w praktyce wiedzy zdobytej na uczelni i we własnym zakresie. Chciałam również dowiedzieć się, w jaki sposób wygląda funkcjonowanie firmy B2B oraz jej marketing.

W ciągu tych dwóch miesięcy nauczyłam się naprawdę dużo. Brałam udział w dyskusjach dotyczących działań firmy w internecie, zbierałam propozycje słów kluczowych, następnie wybierając te wartościowe, pisałam treści do portfolio firmy oraz artykuły po polsku i angielsku, pozycjonowałam je pod ustalone wcześniej słowa kluczowe, mogłam doświadczyć jak ważna jest szybka reakcja, gdy pojawią się problemy z dostępnością strony oraz dowiedziałam się jak im zaradzić, pokazano mi od jak wielu różnych czynników zależy pozycja strony w wyszukiwarkach i powodzenie działań marketingowych.

W tym czasie brałam również udział w przygotowaniu stoiska firmy oraz potrzebnych materiałów na międzynarodowe targi InnoTrans w Berlinie i w organizacji spotkania „Dźwięk w teatrze” w krakowskim Teatrze Ludowym. Przy okazji tych wydarzeń mogłam zaobserwować, o ile większa jest skala potrzebnych przygotowań od tej, którą sobie wyobrażałam, jak ważne jest odpowiednie rozplanowanie obowiązków oraz ile różnych działań, które mogłyby wydawać się nieistotne i możliwe do odłożenia na później, należy wykonać.

Na końcu muszę wspomnieć o tym, jak wielu bardzo ciekawych i przesympatycznych ludzi spotkałam w tym miejscu oraz jak ciepło zostałam przez każdego z nich przyjęta. Czas spędzony w Dystenie był przyjemnością, mimo ogromu pracy, którą należało wykonać.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Dysten jako miejsce praktyk.

Monika Ciszek

Monika, jeszcze raz dziękujemy Ci za Twój czas i Twoją świetną pracę! Cieszymy się, że przyjęłaś propozycję współpracy i będziesz nadal wspierać działania marketingowe w zakresie optymalizacji strony internetowej pod SEO. Życzymy Ci powodzenia na ostatnim roku studiów i… jesteśmy w kontakcie 🙂