Tablice informacji pasażerskiej dla KZK GOP

DYSTEN Sp z .o.o. wykonał 72 tablice informacji pasażerskiej LED w ramach inwestycji:

„Dostawa i montaż elektronicznych tablic informacji pasażerskiej wykonanych w technologii LED”

realizations for public transportSystem Dynamicznej Informacji Pasażerskiej na obszarze działalności KZK GOP, został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Łącznie wyprodukowaliśmy siedemdziesiąt dwie tablice informacji pasażerskiej dla trzech ciągów komunikacyjnych KZK GOP. Elektroniczne tablice informujące pasażerów o bieżącym rozkładzie jazdy, zostały zamontowane na przystankach autobusowych aglomeracji górnośląskiej w sześciu miastach województwa śląskiego: Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach i Zabrzu. Tablice informacji pasażerskiej zostały wykonane w technologii LED, dzięki czemu wyświetlany rozkład jest zawsze widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Wyświetlacze rozkładu jazdy są odporne na warunki atmosferyczne, zastosowano również dodatkowe zabezpieczenia przeciw wandalizmowi.

Główny zakres prac DYSTEN:

  • zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie 72 tablic dla systemu dynamicznej informacji pasażerskiej. Wyświetlacze informacji pasażerskiej wykonane w technologii LED 8 wierszowe, 6 wierszowe oraz 4 wierszowe
  • system zapowiedzi głosowej (TTS) dla osób niedowidzących
  • słup wraz z fundamentem
  • montaż oraz uruchomienie testowe

Referencje tablice informacji pasażerskiej LED

(…) W związku z realizacją w/w projektu należało zaprojektować, wykonać, dostarczyć i zamontować 72 szt. tablic dynamicznej informacji pasażerskiej LED do zamontowania na przystankach z konstrukcjami wsporczymi (słup i fundament), zbudowaniem infrastruktury teletechnicznej wraz z pełną dokumentacją techniczną i projektową. Realizowany projekt obejmował swoim zasięgiem wszystkie miasta wchodzące w skład KZK GOP.

Zamówienie to wraz z integracją urządzeń z zewnętrznym systemem informatycznym zrealizowała firma DYSTEN Sp. z o.o. z Zabrza ul. Grunwaldzka 91.

Wszystkie wyżej wymienione prace oraz tablice LED zostały wykonane technologicznie zgodnie z SIWZ z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych oraz jakościowych.

Dostarczone tablice charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością a pracownicy firmy DYSTEN Sp. z o.o. na etapie realizacji wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem i elastycznością.

Firma DYSTEN Sp. z o.o. to dobry, wiarygodny partner a oferowane produkty są bardzo zaawansowane technologicznie.

Marek Kasinski, Kierownik Projektu, Asseco Poland S.A.