Pracuj w DYSTEN

Chcesz pracować w firmie technologicznej, która dynamicznie się rozwija,
a Ty razem z nią? Teraz jest ta chwila. Spółka DYSTEN tworzy nowe
energooszczędne produkty, sięga po nowe rynki, zdobywa nagrody.
Jeśli masz ambicję, wiedzę i jesteś pracowity – czekamy właśnie na Ciebie.
Warto do nas dołączyć – sprawdź dlaczego.

Dynamiczny rozwój

Zaczynaliśmy w wynajmowanych pomieszczeniach przy ul. Roosevelta, teraz mamy obszerną siedzibę – budynek administracyjno-biurowy oraz halę produkcyjną w Zabrzu. Produkcję rozpoczęliśmy od tablic wyników sportowych, konstruowanych w technologii LED, a obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów wyświetlaczy informacji pasażerskiej w Polsce, z realizacją jednego z największych przetargów w Europie na System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej dla Metropolii GZM.

Poprawiamy efektywność energetyczną w transporcie

Działamy na rzecz poprawy organizacji usług, produkując urządzenia dla Inteligentnych Systemów Transportowych, w szczególności w obszarze technologii zarządzania ruchem. Produkujemy między innymi wyświetlacze parkingowe oraz znaki zmiennej treści, zmniejszając zatorowość na ulicach miast. Ponadto pracujemy nad wyświetlaczami w najbardziej energooszczędnej technologii e-papier. Naszymi produktami i działaniami wpisujemy się w Strategię Zrównoważonego Transportu.

Otwartość, współpraca i wsparcie

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, współpracujemy międzydziałowo i wzajemnie się wspieramy, bo uznajemy, że jest to klucz do sprawnego funkcjonowania firmy i odniesienia sukcesu. Wartości, jakimi kierujemy się w firmie to przede wszystkim:

  • Uczciwość – szczerość w komunikacji i rzetelność w pracy
  • Prawdomówność – przedstawianie faktycznego stanu rzeczy
  • Kreatywność – wyjście poza schematy, szukanie alternatywnych rozwiązań, patrzenie szerzej i podejmowanie wyzwań
  • Odpowiedzialność – branie odpowiedzialności za swoje działania, świadomość wpływu działania jednostki na całokształt

Mocna pozycja na rynku

Dysten jest rozpoznawalną i wielokrotnie nagradzaną marką. Zostaliśmy wpisani do grona najdynamiczniej rozwijających się firm według rankingu „Gazele Biznesu”, zajmując 49 miejsce w województwie śląskim w 2021 roku. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Rozwiązania DYSTEN zostały docenione międzynarodowymi nagrodami:

  • Najlepszy producent znaków zmiennej treści i wyświetlaczy parkingowych – Europa 2021
  • Najlepszy producent wyświetlaczy informacyjnych dla kolei i inteligentnych miast w Europie 2019
  • Nagroda Smart City Poland 2019
  • Global Light Rail Awards – Best Passenger Innovation 2018
  • Global Light Rail Awards – Technical Innovation of the Year 2018

Kim jesteśmy
i co robimy?

Firma DYSTEN to przede wszystkim producent urządzeń informacji pasażerskiej. Spółka dostarcza urządzenia na rynek polski, europejski i arabski. Urządzenia są wykonywane w trzech technologiach – LED, LCD TFT oraz E-papier.

Zobacz krótkie wideo opowiadające o tym kim jesteśmy i co robimy:

Watch on video

Przejrzyj galerię zdjęć i zobacz jak wygląda firma od środka:

Praca Dysten

Bądź z nami na bieżąco

Lubimy dzielić się informacjami o tym, co u nas słychać. Newsy, ciekawostki oraz aktualne oferty pracy znajdziesz na profilach społecznościowych DYSTEN.

No job offers

Aplikacja na stanowisko pracy

Jeśli zainteresowała Cię któraś z zamieszczonych ofert pracy prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: biuro@dysten.pl
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Przetwarzanie danych osobowych
Przesyłając nam swoje zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przekazanych informacji. Informacje są przetwarzane wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem i przechowywane nie dłużej niż to konieczne. Celem przetwarzania danych jest ocena i skontaktowanie się z kandydatami, którzy są zainteresowani i kwalifikują się do obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego. Dane są przetwarzane wyłącznie przez odpowiednie osoby biorące czynny udział w procesie rekrutacji i są traktowane poufnie. Wszelkie przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i unijnymi w zakresie ochrony danych osobowych. Zawsze możesz usunąć swoje dane osobowe, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@dysten.pl

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie? Nie przejmuj się – może jeszcze nie wiemy, że potrzebujemy właśnie Ciebie! Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres biuro@dysten.pl, określ jakim stanowiskiem lub obszarem pracy jesteś zainteresowany/a. Może znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.