Nagłośnienie stadionu w Trzebnicy

Nagłośnienie stadionu

Stadion “Fair Play Arena” jest miejscem, które przyciąga sportowców. Odbywają się na nim takie wydarzenia jak Finał Finałów Mini Mistrzostw Europy Deichmann, Nike The Chance lub zgrupowania Reprezentacji Kobiet w Piłce Nożnej. Obiekt ten zmodernizowano w 2011 roku. W ramach tego przedsięwzięcia, zadbano również o nagłośnienie stadionu – dostarczono do obiektu system audio-wizualny, w którego skład wchodził ekran LED z konstrukcją nośną i oprogramowaniem oraz nagłośnienie z systemem sterowania i urządzeniami peryferyjnymi.

Referencje:

“W listopadzie 2011 roku, firma DYSTEN Sp. z o.o. z Zabrza zrealizowała zadanie pt. “Dostawa i montaż wyposażenia na Stadionie Miejskim w Trzebnicy – dostawa ekranu LED i systemu nagłośnienia.

    Zakres wykonanych prac obejmował:

  • dostarczenie ekranu LED o powierzchni 17.92m2 wraz z konstrukcją nośną oraz systemem sterowania wraz z oprogramowaniem.
  • dostarczenie systemu nagłośnienia wraz z systemem sterowania zabudowanego w szafę RACK wraz z urządzeniami peryferyjnymi
  • wykonanie niezbędnego okablowania na stadionie
  • konfigurację i uruchomienie systemów

Wykonane prace oraz dostarczone urządzenia są bardzo dobrej jakości. W trakcie realizacji pracownicy firmy wykazali się wysokim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.
Polecamy firmę DYSTEN jako rzetelnego i kompetentnego wykonawcę.”

mgr inż. Zbigniew Zarzeczny
naczelny Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego