Jesteśmy na Smart City Expo Poland

DYSTEN będzie uczestniczył w Smart City Expo Poland w dniach 21-22 października 2021 roku. To wydarzenie poświęcone w całości nowoczesnym technologiom miejskim i zastosowaniem ich w zarządzaniu miastem.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 62,  na którym będą mogli Państwo poznać technologie w jakich wspieramy miejskie Inteligentne Systemy Transportowe m.in.:

  • e-papierowy rozkład jazdy, nagrodzony Smart City Poland Award w kategorii Transport
  • tablice dynamicznej informacji pasażerskiej w technologii LED zainstalowane na terenie Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii 
  • wyświetlacz parkingowy pokazujący wolne miejsca postojowe
Smart City Expo Poland - Dysten Inteligentne Systemy Transportowe dla miast

Inteligentne rozwiązania projektowane przez firmę DYSTEN nie tylko zwiększają komfort pasażerów i uczestników ruchu drogowego, ale także oszczędzają energię i przyczyniają się do redukcji emisji CO2.

Czekamy na Państwa w Warszawie na terenie Global Expo w trzy osobowym składzie specjalistów działających w obszarze Smart City, a dokładniej w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych – Artur Imbiorski, Kamil Wierzbicki oraz Radosław Kowalik.

Zapraszamy.

Podobne artykuły

Centra Przesiadkowe w Zabrzu

DYSTEN dostarczył urządzenia dynamicznej informacji pasażerskiej do dwóch zabrzańskich centrów przesiadkowych – Goethego i Rokitnica.