Perfekcyjne dopasowanie

DYSTEN od lat współpracuje z firmami z sektora transportu publicznego, w szczególności kolejowego. Produkujemy wiele typów urządzeń, które prezentują informację pasażerską na dworcach kolejowych, w centrach przesiadkowych, na peronach, przejazdach, w pociągach, na zewnątrz wagonów kolejowych oraz w metrze. Wszystkie nasze rozwiązania są dobierane indywidualnie w oparciu o wymagania klientów – od koncepcji, projektu, produkcji aż po montaż, uruchomienie i serwis.

Ekstremalna odporność na zewnątrz

Deszcz, śnieg, mróz, wiatr, silne promieniowanie słoneczne, promieniowanie UV, pył – to standardowe czynniki wpływające na urządzenia elektroniczne na kolei. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby obraz i tekst, które widzą Państwo na wyświetlaczach, były czytelne w najtrudniejszych warunkach z szerokimi kątami widzenia. Nasze urządzenia mają zaawansowane systemy zarządzania temperaturą. Podczas upałów, kiedy nagrzana obudowa może osiągać 70-80 stopni Celsjusza, wyświetlacze DYSTEN działają tak samo skutecznie, jak w czasie 50 stopniowego mrozu. Wytwarzamy obudowy odporne na wandali i warunki atmosferyczne zgodnie z oznaczeniem IP65, w dowolnej kolorystyce według skali RAL (pełna pyłoszczelność i ochrona przed strugą wody 12,5l/min. z dowolnej strony). Nasze urządzenia działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Potrafimy zagwarantować wzorcowe parametry techniczne połączone z wysoką trwałością.

Urządzenia do użytku wewnątrz

Różne rozmiary wyświetlaczy, kilka odmiennych technologii, pozwalają nam stworzyć dowolne urządzenia informacyjne do hali dworca, poczekalni, tunelu, wnętrza wagonu kolejowego. Mogą one łączyć funkcje wideo, audio, przekazywać nie tylko podstawowe dane o podróży, przystankach ale również reklamy, wyświetlać filmy, informacje turystyczne i dowolne treści.

Estetyka

Funkcjonalność w produktach DYSTEN łączy się z estetyką. Dbamy, aby nasz sprzęt był atrakcyjny wizualnie, a jego wzornictwo nowoczesne, dopasowane do otoczenia i oczekiwań Zamawiającego. Wiele elementów składa się na dobry efekt wizualny – takich jak szyby zlicowane z obudowami (w jednej płaszczyźnie), specjalne filtry poprawiające widoczność tekstów i grafiki na wyświetlaczach oraz wiele innych elementów.

Świetny, doświadczony zespół

Mamy w swoim zespole wspaniałych inżynierów i pasjonatów techniki – najlepszych specjalistów, aby budować niezwykle zaawansowane technologicznie urządzenia o nadzwyczajnej trwałości. Lata doświadczenia, pasja, z którą opracowujemy nowe technologie i rozwijamy istniejące, pozwalają nam wykonać każdy typ urządzenia według dowolnej specyfikacji, które będzie działać poprawnie w dowolnym miejscu na świecie – zarówno na gorącej, zawiewanej piaskiem pustyni jak w syberyjskiej tundrze podczas wielkich mrozów.

Rozwiązania sieciowe

Nasze urządzenia mogą być zarządzane sieciowo, co pozwala na płynne działanie wszystkich grup wyświetlaczy i wymianę informacji 24 godziny na dobę przez połączenie lokalnie lub zdalnie.

Zaproszenie

Najważniejsza zasada w firmie DYSTEN to orientacja na klienta – rozwiązanie Państwa problemu dzięki całej dostępnej wiedzy i zaangażowaniu zespołu. Bezpłatnie zapewniamy wsparcie już na poziomie koncepcji po to, aby zapewnić Państwa rozwiązaniu optymalny cykl życia produktu. To oznacza, że opracowane urządzenia mogą być zgodne nie tylko z obecnymi standardami ale również gotowe na przyszłe. Dlatego prosimy o kontakt e-mail its@dysten.pl – z radością pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

W naszej pracy kierujemy się normą ISO – ale jest to konsekwencja świadomego nastawienia na perfekcyjne dopasowanie urządzeń do unikalnych potrzeb klienta, co od kilkunastu lat jest naszą dewizą każdego dnia.

Podobne artykuły

Centra Przesiadkowe w Zabrzu

DYSTEN dostarczył urządzenia dynamicznej informacji pasażerskiej do dwóch zabrzańskich centrów przesiadkowych – Goethego i Rokitnica.