Napisali o nas – nagłośnienie w teatrze

“System pozwolił zrobić ośrodkowi krok naprzód, dzięki czemu pojawiło się wiele nowych wydarzeń, których organizacja dotychczas była trudna lub wręcz niemożliwa. Chętnie korzystają też z dużej sceny i jej wyposażenia inni organizatorzy, wynajmując salę do obsługi zewnętrznych wydarzeń”

cytat z relacji spotkania “Dźwięk w teatrze”, Live Sound

Napisali o nas

Live Sound & Installation napisał o nas w październikowym numerze. Została zrelacjonowana wspólna inicjatywa firmy Dysten oraz Teatru Ludowego w Krakowie – spotkanie “Dźwięk w teatrze”. Wydarzenie odbyło się 14 września br. obejmowało tematykę: nagłośnienie w teatrze i ośrodkach kultury.

Spotkanie “Dźwięk w teatrze”, składało się z trzech części:

  1. nagłośnienie w teatrze w praktyce – prezentacji systemu nagłośnienia na żywo. Wystąpił zespół artystyczny Teatru Ludowego pokazując walory nowo zainstalowanego systemu nagłośnienia. Na scenie wystąpił m.in. Jan Nosal oraz Małgorzata Krzysica wraz z zespołem. Akustycy, dyrektorzy artystyczni, realizatorzy dźwięku, dyrektorzy teatrów i inni goście mogli posłuchać jak działa system i sami ocenić jego jakość.
  2. części merytorycznej, podczas której wystąpił m.in. projektant systemów nagłośnienia Wojciech Zieliński, omawiając cały proces inwestycji od strony projektanta
  3. panelu dyskusyjnego, chyba najważniejszego elementu spotkania. Podczas panelu zostały poruszone przez uczestników wszelkie kwestie dotyczące nagłośnienia teatru i ośrodków kultury, od inwestycji po sprawy techniczne, ceny, cechy systemu nagłośnienia itp.

 

Zapraszamy do lektury październikowego numeru Live Sound

Krótka fotorelacja

Podobne artykuły

Centrum Przesiadkowe Sośnicowice

Z tablic dynamicznej informacji pasażerskiej wyprodukowanych przez firmę Dysten korzystają pasażerowie w Centrum Przesiadkowym Sośnicowice. Realizacja jest przykładem zastosowania urządzeń informacji pasażerskiej…