InnoTrans 2022

Targi InnoTrans

Trzynasta edycja InnoTrans – wiodących światowych targów techniki transportu i mobilności, odbędzie się w dniach 20-23 września 2022 r. na terenie berlińskiego centrum targowego. Hasłem tegorocznego spotkania branżowego jest „Przyszłość mobilności w czasach zmian klimatycznych”.

Wystawcy zaprezentują swoje innowacje we wszystkich 42 halach centrum targowego na powierzchni 108 000 metrów kwadratowych w 5 segmentach:

  1. Railway Technology (Technologia Transportu Kolejowego)
  2. Railway Infrastructure (Infrastruktura Kolejowa)
  3. Public Transport (Komunikacja Publiczna)
  4. Interiors (Wyposażenie)
  5. Tunnel Construction (Konstrukcja Tuneli)

DYSTEN na tegorocznych targach

Producent urządzeń do systemów informacji pasażerskiej na tegorocznych targach zaprezentuje flagowe urządzenia systemu informacji pasażerskiej:

  • Tablica Dynamicznej Informacji Pasażerskiej LED – zainstalowana w ponad 500 lokalizacjach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Topowy produkt, który codziennie służy mieszkańcom regionu korzystającym z komunikacji miejskiej. Wyświetlacz SDIP prezentuje aktualne informacje o rzeczywistym czasie odjazdu środków transportu miejskiego i bieżących opóźnieniach w rozkładach jazdy. Zobacz film z realizacji.
  • E-papierowa Informacja Pasażerska – energooszczędne rozwiązanie stworzone w duchu #greenmobility. Technologię cechuje bardzo niski pobór energii, która jest zużywana jedynie podczas aktualizacji wyświetlanych informacji pasażerskich. Energia może pochodzić z odnawialnych źródeł, np. fotowoltaiki.
  • Infokiosk – wielofunkcyjne i interaktywne urządzenie, zawierające nie tylko informacje o aktualnym rozkładzie jazdy ale także wszelkie inne dane, które operator transportu publicznego chce dostarczyć pasażerom. Zobacz film z realizacji.
  • Wyświetlacz peronowy krawędziowy LCD TFT – urządzenie informacji pasażerskiej instalowane na stacjach i dworcach kolejowych tuż przy peronie, wyświetlające aktualne informacje o godzinie odjazdu pociągu, jego trasie i jego parametrach.

Zaplanuj wizytę na stoisku DYSTEN

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach InnoTrans 2022 i odwiedzenia stoiska firmy Dysten w dniach 20-23 września. Znajdujemy się na hali 2.1, stoisko nr 140.

Umów się na spotkanie z reprezentantami firmy:

Do zobaczenia w Berlinie!

Podobne artykuły

Centrum Przesiadkowe Sośnicowice

Z tablic dynamicznej informacji pasażerskiej wyprodukowanych przez firmę Dysten korzystają pasażerowie w Centrum Przesiadkowym Sośnicowice. Realizacja jest przykładem zastosowania urządzeń informacji pasażerskiej…