Spotkanie w Teatrze Ludowym w Krakowie “Dźwięk w teatrze”

Dźwięk w teatrze

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Dźwięk w teatrze”, które odbędzie się w Teatrze Ludowym w Krakowie 14 września 2016 roku. Spotkanie jest dedykowane dla dyrektorów artystycznych, dyrektorów technicznych, realizatorów dźwięku, akustyków oraz osób zainteresowanych nagłośnieniem w teatrach i jednostkach kultury. Zaplanowany został mini recital, wystąpienie przedstawicieli Teatru oraz lunch z panelem dyskusyjnym.

Zainstalowane na Dużej Scenie nowoczesne nagłośnienie przyczyniło się do rozszerzenia repertuaru teatru. Teraz, Duża Scena może obsługiwać najróżniejsze rodzaje imprez takich jak spektakle teatralne, baletowe, festiwale, imprezy muzyczno-taneczne, odczyty oraz bardziej kameralne wystąpienia. Możliwe stało się wystawienie spektaklu „Amy. Klub 27”, wykorzystującego historię Amy Winehouse jako most, łączący ją z innymi, przedwcześnie zmarłymi artystami. W tym przedstawieniu muzyka odgrywa wielką rolę, dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom nagłośnienia.

Wrześniowe spotkanie „Dźwięk w teatrze” odbędzie się właśnie na Dużej Scenie. W pierwszej kolejności wystąpi zespół artystyczny Teatru Ludowego, prezentując możliwości zainstalowanego systemu nagłośnienia – funkcjonalnego i nie rzucającego się w oczy. Następnie głos zabiorą przedstawiciele Teatru, projektant systemu – Wojciech Zieliński oraz dostawca sprzętu audio – firma Dysten.

Spotkanie zakończy lunch oraz panel dyskusyjny, w czasie którego udzielone zostaną odpowiedzi na wszelkie pytania uczestników, dotyczące dźwięku oraz nowoczesnych technologii w obiektach kulturalnych.

Program spotkania Dźwięk w teatrze:

  • 11.00 Mini recital, prezentacja systemu nagłośnienia – zespół artystyczny Teatru Ludowego
  • 11.20 Potęga dźwięku – głos zabiorą użytkownicy systemu, tj. przedstawiciele Teatru Ludowego
  • 11.40 Dźwięk w teatrze, współczesne narzędzie – Wojciech Zieliński, projektant systemu nagłośnienia, Telos
  • 12.00 Lunch oraz panel dyskusyjny przy kawie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Termin:

14 września 2016 r. (środa) start godz. 11.00

Miejsce:

Teatr Ludowy w Krakowie przy. ul. Osiedle Teatralne 34

Potwierdzenie obecności:

Osoby zainteresowane wydarzeniem prosimy o potwierdzenie obecności mailem do dnia 9.09.2016 r. na adres marketing@dysten.pl. lub telefonicznie +48 797 026 357

Organizatorzy:

loga dzwiek w teatrze organizatorzy

Zaproszenie:

Dźwięk w teatrze zaproszenie

Podobne artykuły

Centrum Przesiadkowe Sośnicowice

Z tablic dynamicznej informacji pasażerskiej wyprodukowanych przez firmę Dysten korzystają pasażerowie w Centrum Przesiadkowym Sośnicowice. Realizacja jest przykładem zastosowania urządzeń informacji pasażerskiej…