DYSTEN w katalogu made inSilesia

DYSTEN znalazł się w drugiej edycji katalogu produktów i usług eksportowych z województwa śląskiego pn. made inSilesia.

Katalog „made inSilesia” jest inicjatywą Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE), działającego w ramach Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej. Jego głównym celem jest prezentacja potencjału gospodarczego województwa śląskiego, a także promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z tego obszaru.

Województwo śląskie kładzie duży nacisk na promowanie idei przedsiębiorczości, utrzymanie atrakcyjności dla inwestorów oraz wsparcie firm w rozwoju na rynkach międzynarodowych.

Publikacja będzie aktywnie rozpowszechniana podczas kluczowych wydarzeń gospodarczych, takich jak targi, wystawy, konferencje czy spotkania branżowe. Dzięki zaangażowaniu Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) oraz placówek dyplomatycznych, materiał ten dotrze zarówno do krajowych, jak i zagranicznych odbiorców.

DYSTEN Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu wyświetlaczy informacyjnych, stanowiących istotny element Inteligentnych Systemów Transportowych. Oferta spółki obejmuje różnorodne rozwiązania, takie jak:

Urządzenia są produkowane w technologiach LED AMBER, LED RGB, LCD TFT oraz e-papier. Produkty DYSTEN charakteryzują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością, spełniając najwyższe standardy branżowe.

Podobne artykuły

Centra Przesiadkowe w Zabrzu

DYSTEN dostarczył urządzenia dynamicznej informacji pasażerskiej do dwóch zabrzańskich centrów przesiadkowych – Goethego i Rokitnica.