Budowa i modernizacja infrastruktury przystankowej ZKKM w Chrzanowie

Firma DYSTEN wygrała przetarg na zadanie drugie inwestycji „Budowa i modernizacja infrastruktury przystankowej ZKKM w Chrzanowie”, tj. „Dostawa i montaż elektronicznych tablic dynamicznej informacji pasażerskiej, w tym wykonanie przyłączy energetycznych i instalacji elektrycznych do zasilania tablic oraz wiat przystankowych”.

W ramach zadania spółka dostarczy, zamontuje elektroniczne tablice informacji pasażerskiej na przystankach autobusowych w Chrzanowie, Trzebini i Libiążu.

Na to zadanie składa się:

– dostawa i montaż 28 elektronicznych tablic informacji pasażerskiej

– dostawa aplikacji do zarządzania i kontroli parametrów pracy tablic wraz z dedykowanymi urządzeniami

– system zapowiedzi głosowych

– monitoring wizyjny

Ponadto na przystankach autobusowych zostaną wykonane przyłącza energetyczne oraz instalacje elektryczne oświetlające wiaty.

12 września 2022 roku odbyło się oficjalne podpisanie umowy z przedstawicielami zarządu Związku Komunalnego Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z podpisania umowy:

Watch on video

źródło: Portal Ziemii Chrzanowskiej 

Inwestycja jest współfinansowana z środków rządowego programu „Polski Ład”. Zakończenie prac całej inwestycji „Budowa i modernizacja infrastruktury przystankowej ZKKM w Chrzanowie” planowane jest na koniec 2023 roku.

Podobne artykuły

Centra Przesiadkowe w Zabrzu

DYSTEN dostarczył urządzenia dynamicznej informacji pasażerskiej do dwóch zabrzańskich centrów przesiadkowych – Goethego i Rokitnica.